Pospaudybinė įranga

Parinkimo ir segimo linijos

 

Tobulumas pospaudybiniame procese — tokiu lozungu vadovaujasi brošiūravimo ir pospaudybinio apdirbimo įrangos gamintojas Hohner iš Vokietijos miesto Tutlingeno. Hohner vielos segimo mašinos — ar tai būtų visiškai automatizuotos parinkimo linijos ar segimo galvučių sistemos — atlieka visas brošiūrų gamybai reikalingas funkcijas. Hohner segimo galvutės visame pasaulyje žinomos savo kokybe ir patikimumu. Pažangūs sprendimai skaitmeninių segimo sistemų kūrime, arba tiesiog siaurosios segimo galvutės — visa tai plačiai naudojama visame pasaulyje gaminamuose pospaudybinio apdirbimo įrenginiuose.
 
Modulinės konstrukcijos Hohner brošiūravimo inijos HSB 8.000, Digi-Finisher 8 ir HSB 13.000 leidžia parinkti ir susegti įvairiomis ir skirtingomis technologijomis spausdintus lankus ir viršelius. Tvirta konstrukcija, stabilumas, greitas lankų ir viršelio padavimo stotelių pritaisymas, užtikrintas segimo agregato bei tripeilės nustatymas — tai Hohner pospaudybinio apdirbimo įrangos esminės savybės.

Plačiau...

 

Pjovimo sistemos

 

Wohlenberg — tai kokybės ir efektyvumo sinonimas poligrafijoje. Baumann Wohlenberg ženklu pažymėtos įrangos sutiksite beveik kiekvienoje spaustuvėje. Vokietijos mieste Solms įsikūrusi pjovimo įrangos gamintoja siūlo pačių įvairiausių mašinų poligrafijos pramonei. Baumann Wohlenberg pakankamai ilgai dominuoja Baltijos šalių rinkose, jog įsitikintumėte — tai yra tikri savo srities lyderiai.
 
Ypatingą dėmesį Baumann Wohlenberg skiria ne tik įrangos pardavimui, bet ir garantiniam bei pogarantiniam aptarnavimui, atsarginių dalių tiekimui bei techninėms profilaktikoms.

Plačiau…

 

Etikečių iškirtimo mašinos

Blumer Maschinenbau AG įmonė buvo įkurta – 1897 m. Šiai dienai, Blumer yra lyderiaujanti ir pasauliniu mastu veikianti įmonė, parduodanti etikečių iškirtimo mašinas ir automatizuotas linijas. Modulis Atlas D-20M - centrinis elementas visos Atlas koncepcijos. Šis modulis gali būti išplėstas iki pilnai automatizuotos linijos su arba be įpakavimo, naudojant paprastus mechaninius tvirtinimo elementus ir elektros prijungimo jungtis.

Plačiau…

 

Į terminę plėvelę pakuojančios mašinos

 

Kallfass įmonės sukurtos pakavimo mašinos parduodamos visame pasaulyje jau 50 metų. Ilgametė įmonės patirtis suteikė platų standartinių pakavimo mašinų asortimentą skirtą įvairiems produktams, produktų formatams bei gamybos apimtims.
 
Atsižvelgiant į technologines naujoves, kiekvienoje pakavimo mašinoje įdiegta daugybė sisteminių sprendimų palengvinančių pakavimo procesą. Platų parduodamos įrangos asortimentą sudaro: kampinio suvirinimo mašinos, šoninio suvirinimo mašinos, banderolių pakavimo mašinos, termotuneliai. Taip pat daugybė sudedamųjų daliu, tokių kaip: konvejerių sistemos, krovimo stotys, kurie teikia sprendimus rankiniam arba visiškai automatiniam gaminių pakavimui į plėvelę.
 
Įmonės Kallfass parduodamos pakavimo mašinos naudoja polietilenines plėveles (PE plėvelės), poliolefino plėveles (PP) arba PLA plėveles.

Plačiau…

 

Perforavimo, įrišimo ir laminavimo įranga

Vokiečių įmonė Renz gamina Perforavimo, įrišimo ir laminavimo įrangą, pradedant staliniais įrenginiais (biuro brošiūravimo įranga) ir didelio greičio automatinių linijų kalendorių ir sąsiuvinių gamybai. Be to, įmonė Renz gamina specialę metalinę vielą Renz Ring WIRE-O, plastikines spirales ir spyruokles, skirtas įrišimui, ir daugybę kitų reikmenų, skirtų rišimui.

Plačiau…

 

Laminavimo įranga

Tauler - daugiau nei 40 metų patirties turinti įmonė. Kuri gamina ir parduoda apdailos mašinas poligrafijai.

Plačiau…

 

Knygų įrišimo įranga

PRONTOTEC GROUP siūlo platų asortimentą įvairiems knygų ir brošiūrų gamybos etapams, bet daugiausia dėmesio skiria knygų su kietu viršeliu gamybai. Įvairūs "PRONTOTEC" įrangos automatizavimo, našumo ir produktų formatų lygiai leidžia naudoti šią įrangą tiek didelėse knygų spausdinimo ir įrišimo įmonėse, tiek mažose skaitmeninės spaudos spaustuvėse.

PRONTOTEC gali pasiūlyti išsamų sprendimą nuo pospaudybinės iki specializuotos gamybos:

- Lankstymo ir bigavimo mašinas, skirtas ofsetinei spaudai ir skaitmeniniams spausdintuvams.

- Įrangos komplektą knygų su minkštu viršeliu gamybai.

- Įrangos komplektą knygų su kietu viršeliu gamybai.

Plačiau…

Susisiekite

Susisiekite su mumis ir mūsų darbuotojai pateiks Jums išskirtinį pasiūlymą:
+370 (5) 249 87 33
 

Siųskite užklausą