Spaudos įranga

Ruloninės spaudos mašinos                                           

Mes dirbame su lyderiais — manroland web systems GmbH užtikrintai pirmauja pasaulinėje ruloninių spaudos mašinų rinkoje. Norite spausdinti laikraščius, žurnalus ar knygas, manroland yra geriausias Jūsų pasirinkimas. Kiekviena spaudos mašina yra unikali, ji pagaminta pagal kliento specialų užsakymą. Vokišką kokybę garantuojantis manroland su klientu suderina kiekvieną mašinos mazgą, padeda projektuojant spaustuvės pastatą. Šimtmečio patirtį turintis gamintojas visada pasiruošęs pasidalinti patarimais, spaustuvių paslaugoms nuolat triūsia patyrę projektų vadovai.

Pagrindines laikraštinių mašinų savybes rasite čia
Pagrindines žurnalinių mašinų savybes rasite čia

Plačiau...

 

Skaitmeninės spaudos mašinos                                

 

manroland taip pat siūlo skaitmeninės spaudos linijas laikraščiams bei knygoms. Jei Jūsų spausdinama produkcija yra nedidelių tiražų, skaitmeninė spauda neabejotinai suteiks galimybę taupant medžiagas bei laiką spausdinti aukštos kokybės laikraščius bei knygas. Naudojant manroland lankstytuvus galima kad ir po kiekvieno atspausdinto egzemplioriaus keisti atkirtimo ilgį (cut-off), spausdinamo produkto turinį. Jums nebereikės spausdinti kelių ar keliolikos lankų atskirai ir vėliau juos parinkti. manroland lankstytuvai gamina jau parinktus laikraščius bei knygų blokus.

Pagrindines laikraštinių linijų savybes rasite čia
Pagrindines knyginių linijų savybes rasite čia

Plačiau...

 

Registrų sistemos

 
Per daug gamybos atliekų? Ilgai trunka pritaisymas? Italų kompanija Grafikontrol pasiruošusi raštu garantuoti, kad jos sukurti produktai padės taupyti laiką ir medžiagas, spausdinti efektyviau.
Nuolat tobulinami ir todėl vieni pažangiausių rinkoje Grafikontrol spalvų ir atkirtimo registrai greičiau už geriausią spaudėją padės Jums pasiekti norimą rezultatą. Automatiniam spalvų suvedimui naudojami itin maži ženkliukai, todėl atsiranda galimybė spaudoje naudoti siauresnius popieriaus rulonus.
O gal esante nepatenkinti tiekiamo popieriaus kokybe? Grafikontrol sistema aptiks bet kokį popieriaus defektą bet kurioje rulono vietoje, nufilmuos jį ir kartu su ataskaita įrašys į kompiuterinę laikmeną. Jums tereikės pateikti pretenziją popieriaus tiekėjui.
Grafikontrol siūlo įvairius produktus tiek lapinei, tiek ruloninei spaudai. Tiek ofsetinei spaudai, tiek fleksografinei.

Plačiau...

 

Lapinės spaudos mašinos

Mes prekiaujame naudotomis visų gamintojų lapinėmis spaudos mašinomis. Pagal klientų pageidavimą atrenkame reikiamo dydžio ir konfigūracijos mašinas, tikriname jų būklę, kartu su klientais vykstame į vietą ir atliekame banduomuosius spausdinimus. Klientams pageidaujant, mes išmontuojame mašinas, jas pervežame ir sumontuojame pirkėjo patalpose bei paleidžiame į gamybą.
 
Ieškote naudotos lapinės spaudos mašinos? O gal norite parduoti savąją? Susisiekite su mumis!

Susisiekite

Susisiekite su mumis ir mūsų darbuotojai pateiks Jums išskirtinį pasiūlymą:
+370 (5) 249 87 33
 

Siųskite užklausą